PDF Drukuj Email

Komunikat dla podmiotów medycznych i aptek

 

Pomiędzy 15.02 a 7.03.2021r. nie szczepimy grupy 0 pierwszą dawką. Informacja zamieszczona w Systemie Dystrybucji Szczepionek Ministerstwa Zdrowia.

 

 

Informacja dla osób z grupy „0” zgłoszonych do szczepienia p/COVID-19 przez podmioty medyczne w Szpitalu Solec Sp. z o. o. ( Szpitalu Węzłowym ).
Od dnia 11 stycznia 2021 roku realizujemy jako Szpital Węzłowy szczepienia p/COVID-19 u osób z grupy „0” zgłoszonych do naszego szpitala przez zewnętrzne podmioty medyczne.
Każda zgłoszona osoba otrzyma do końca miesiąca stycznia 2021r. drogą SMS terminy podania I i II dawki szczepionki p/COVID-19.
Punkt szczepień zlokalizowany jest w Specjalistycznej Przychodni Przyszpitalnej, przy ulicy Solec 99 (na parterze) w Warszawie.Adres e-mail kontaktowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Uprzejmie informujemy, że Szpital Solec Sp. z o.o. został wyznaczony jako szpital węzłowy do przeprowadzenia szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do dnia 14.01.2021 r. do godziny 12:00.

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. dołączając wypełnione prawidłowo wymagane dokumenty:

Pliki do pobrania

Formularz szczepienia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych


Koordynator szczepień: dr Dariusz Rembisz

Bardzo proszę o wypełnienie w załączonej tabeli danych swojej placówki, nr PESEL oraz wypełnienie Oświadczenia.
Tabelę oraz skan oświadczenia proszę odesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . w terminie do dnia 14.01.2021r. do godziny 12:00.
O dalszym postepowaniu i zasadach organizacyjnych będę informował na bieżąco.

Dr Dariusz Rembisz
Pełnomocnik Zarządu ds. organizacji
Koordynator szczepień