PDF Drukuj Email

W styczniu ruszamy ze szczepieniami w Szpitalu Południowym

 

Ważna informacja dla wszystkich, którzy zapisali się lub w najbliższym czasie planują zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19, realizowane w przychodni przyszpitalnej w Szpitalu Południowym. Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia br. -


Choć budowa Szpitala Południowego nie zakończyła się, zapewnimy pacjentom bezpieczeństwo w czasie prowadzonych w przychodni przyszpitalnej szczepień, które będą realizowane zgodnie z przyjętymi procedurami i przepisami. Dołożymy wszelkich starań, aby szczepienia były realizowane sprawnie i w komfortowych dla naszych pacjentów warunkach. Należy przyjąć, że 25 stycznia br. przyjmiemy pierwszego pacjenta – mówi dr n. med. Ewa Więckowska, Prezes Zarządu Szpital Solec Sp. z.o.o.

 

Adres punktu szczepień to ul. rtm. Witolda Pileckiego 99.

 

 

Warto przypomnieć, że prawidłowy adres Szpitala Południowego (a więc i przychodni przyszpitalnej) to ul. rtm. Witolda Pileckiego 99. Szczepienia będą realizowane w specjalnie przygotowanym punkcie szczepień, zlokalizowanym w budynku A, od strony ulicy Pileckiego. Wejście dla pacjentów zostanie czytelnie oznaczone.

 

Szczepienia dla seniorów

 

Trwa rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia.

Rejestracja odbywa się wyłącznie  internetowo , nie rejestrujemy się w punkcie szczepień

Aby zapisać się na szczepienie prosimy odwiedzić Stronę internetową .

 

 

Na niej zainteresowani znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania. Przed szczepieniem każdy pacjent powinien zapoznać się z „Kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19” dostępnym TU .